Badanie „EUROSTUDENT 8″

baner x

Wzięliśmy udział w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Jest to cykliczny projekt, który pozwala na uchwycenie trendów przydatnych w kształtowaniu polityki publicznej. Wyniki ankiety dostępne są na stronie www.eurostudent.eu. Dołącz już dziś!              link do ankiety online
Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej ankiecie wszystkich uczestników studiów: I stopnia, II stopnia, jednolitych magisterskich oraz podyplomowych. Zapraszamy studiujących stacjonarnie, niestacjonarnie oraz tych, którzy studiują na odległość. Ankieta zajmuje ok. 20 minut, dostępna była do końca czerwca. Zalecamy wypełnianie na większym ekranie niż smartfon.
Zapewniamy, że Twój głos ma ogromne znaczenie dla rzetelności wyników i reprezentatywności badania, a tym samym dla porównywalności wyników Polski na tle innych krajów europejskich. Podziel się swoją historią i doświadczeniami.

Dziękujemy za poświęcony czas.
Zespół badawczy EUROSTUDENT.

image

___________________________________________________________________________
Za realizację badania w Polsce odpowiada niezależna agencja badawcza PBS Sp. z o.o. na zlecenie Ministerstwa Edukacji i Nauki.
Chcesz wiedzieć więcej?
Wejdź: https://www.eurostudent.eu/ Napisz: eurostudent@pbs.pl Zadzwoń (pn-pt 8-16): 511 890 222

Zadzwoń