Kariera

Biuro Karier

absolvent

“W związku z modyfikacją systemu absolwent poświęconego zamieszczeniu ofert pracy proszę o klikniecie bezpośrednio na podane powyżej  logo programu “Absolvent.pl”  gdzie znajduje się link z aktualnymi ofertami pracy, stażami i doradztwem zawodowym.

Na obecnej stronie Biura Karier zamieszczane będą tylko oferty pracy bezpośrednio przekierowywane na naszą Uczelnię.

Pozdrawiam

mgr Elżbieta Woźniakowska

Koordynator ds. Biura Karier

adres e-mail: elzbieta.wozniakowska@wsz-sw.edu.pl

O nas

Strona Biura Karier została stworzona dla studentów, absolwentów WSZ-SW w celu pomocy w kształtowaniu i rozwijaniu kariery zawodowej. Teraz ty możesz skorzystać z jej usług. Zachęcamy też do działalności na rzecz wspólnoty studenckiej zarówno w Biurze Karier jak i Samorządzie Studenckim.

Absolvent.pl – kariera studenta i absolwenta

Absolvent.pl to pierwszy w Polsce serwis rekrutacyjny dla studentów i absolwentów. W nowatorski sposób pomaga w znalezieniu pracy, praktyk i staży. Użytkownik serwisu rejestruje się i zakłada profil zawodowy, dzięki któremu może dostać propozycję pracy. Profil zawodowy zawiera szczegółowy życiorys, zdjęcie, wideoprezentację, preferencje w stosunku do pracodawcy, oraz wiele dodatkowych informacji. Dzięki temu, firma przeprowadzająca rekrutację, może lepiej poznać i wybrać kandydatów. Użytkownicy Absolvent.pl oprócz funkcjonowania w bazie kandydatów, mogą w sposób tradycyjny aplikować na oferty zamieszczane przez pracodawców. Są o nich informowani zarówno na tablicy ogłoszeń w swoim profilu, jak i poprzez otrzymywany drogą mailową job alert.

Serwis Absolvent.pl to również baza wiedzy odnośnie pracodawców, rynku pracy i procesu rekrutacyjnego. W dziale Centrum Kariery zamieszczamy przydatne artykuły, oraz prowadzimy kalendarium wydarzeń istotnych dla młodych profesjonalistów. Hasłem naszego portalu jest: daj się znaleźć!

Odwracamy proces rekrutacyjny o 180 stopni na Twoją korzyść – to Pracodawcy szukają Ciebie!

Aby znaleźć pracę przez Absolvent.pl:

1. Zarejestruj się na www.absolvent.pl

2. Stwórz swój profil zawodowy

3. Odpowiadaj na oferty pracy i daj się znaleźć pracodawcy!

W związku z modyfikacją systemu absolwent poświęconego zamieszczeniu ofert pracy proszę o wchodzenie bezpośrednio na podany niżej link gdzie są aktualne oferty pracy.

OFERTY PRACY

Na obecnej stronie Biura Karier zamieszczane będą tylko oferty pracy bezpośrednio przekierowywane na naszą Uczelnię.

Pozdrawiam
Elżbieta Woźniakowska
Koordynator ds. Biura Karier

Zmień wielkość czcionki
Włącz kontrast