Konsultacje semestr letni r.ak. 2020/2021

Grafik konsultacji pracowników naukowych WSZ-SW

Semestr letni 2020/2021 (tylko w formie online)

 

L.P

 

 

Imię I nazwisko wykładowcy

 

wtorek

 

środa

 

czwartek

 

piątek

 

sobota

 

niedziela

 

Sesja egzaminacyjna

1.Dr Ireneusz Badowski

i_badowski@o2.pl

14.00-14.45_____________________13.00-13.45_______5.06 -10.10-10.55
2.Dr Wojciech Banasiewicz

wojciech.banasiewicz@interia.pl

9.00-10.1515.15-16.00_____________17.00-18.30_______01.06 -8.00-8.45
3.Dr Wojciech Białek

wojciechbialek@poczta.wp.pl

___________________15.15-16.0014.00-15.15_________________11.06 14.00 –14.45

24.06– 8.30-9.15

4.Mgr inż. Adam Bielski

adam.bielski@wsz-sw.edu.pl

_________10.00-10.45________________17.00-17.45_______22.05  15.00-15.45

02.06– 8,00-8.45

5.Dr Małgorzata Borowik

m.borowik@op.pl

___________________________14.00 – 14.45_________________17.07– 14.00-14.45
6.Dr Wiesław Błażejczyk

wbdr@op.pl

9.00-9.45_______________________________________9.00-9.4516.07- 14.00-14.45
7.Mgr Magdalena Czub

magdalena.czub@autograf.pl

8.00-8.45_____________________________8.00-8.45________16.06– 8.00-8.45

27.06 8.00-8.45

8.Dr inż Michał Ćwiąkała

m.cwiakala@ibit.net.pl

___________________11.15-12.0014.00-14.45________________06.06-10.00-10.45

10.06– 8.00-8.45

9.Prof . ucz dr inż. Waldemar Gajda

waldgaj@wp.pl

_________10.00-10.45__________14.00-14.45________________22.06– 9.00-9.45

16.07- 14.00-14.45

10.Dr inż Piotr Goś

gospiotr@o2.pl

____________________________14.30-14.4511.50-14.05________27.06-8.00-8.45

03.07-13.10-13.40

11.Mgr  Ewa Kiertowicz

ewa.kiertowicz@gmail.com

____________________________16.00-16.4513.00-13.45________24.04-16.00-16.45

09.07-14.30-15.15

12.Dr inż. Dariusz Kłosowski

dariusz.klosowski@wp.pl

_________8.00-8.45____________________8.00-8.45________15.06- 12.00-12.45

04.07 –8.00-8.45

13.Mgr Marcin Kramek

marcin.kramek@interia.pl

____________________15.00-15.45_________13.00-13.45________24.04 -16.00-16.45

17.07-13.45-14.30

14.Dr Barbara Kulpińska

b.kulpinska@wp.pl

13.45-14.30_________11.00-12.30__________________________26.06 -10.30-11.15
15.Dr inż. Karol Lewandowski

lewandowski.k@wp.pl

_____________________________________13.30-14.15________20.04 -13.30-14.15
16.Prof ucz. Dr Barbara Lubas

barbara_lubas@poczta.onet.pl

__________9.00-9.45__________________8.00-8.45________08.06 –9.00-9.45

03.07-13.00-13.45

17.Dr Edyta Łyszkowska

edyta.lyszkowska@gmail.com

______________________________________13.00-14.30________24.04 –16.00-16.45
18.Dr Agnieszka Maciąg

agnieszkaimaciag@gmail.com

15.00-16.00____________________________10.00-10.45________15.06 – 8.00-8.45

17.07 –8.00-8.45

19.Dr Michał Małek

michmal89@gmail.com

_____________________________14.00-15.1513.30-14.15________24.04 –14.00-14.45
20.Dr Piotr Olszewski

olszewskipiotr@vp.pl

_____________________________14.00-15.1517.00-18.30________06.03 –14.00-14.45

22.05 –14.30-15.15

21.Dr Kinga Podleśna

kinga.podlesna@wp.pl

______________________________________13.00-13.4510.00-10.4517.07– 8.00-8.45
22.Mgr Witold Roman

witold_roman@interia.pl

_____________________________14.30-15.15__________________26.06- 8.00-8.45
23.Mgr Agnieszka Skorupa-DomagałaLektorat

witold_roman@interia.pl

 

9.00-10.30

__________

 

 

13.00-14.30

 

13.00-14.30

__________________22.06 -8.00-8.45

16.07-14.00-14.45

24.Dr Stanisława Sobolewska

witold_roman@interia.pl

9.00-10.459.00-10.45___________________16.00-17.30_________01.06 –8.00-8.45

05.06 –11.00-11.45

25.Dr hab. Paweł Soroka

psoroka@wsz-sw.edu.pl

8.00-8.45___________________15.00-15.30__________8.00-8.4502.06 -8.00-8.45

04.06 -14.30-15.15

26.Dr Krzysztof Szewczak

krzysztof.szewczak@gazeta.pl

______________________________________9.00-10.30_________12.06– 8.00-8.45

17.07- 13.00-13.45

27.Mgr Dariusz Terendij

dariusz.terendij@gmail.com

______________________________________8.00-8.308.30-9.1525.06– 13.00-13.45

09.07- 8.00-8.45

28.Mgr Jerzy Wasilewski

jerzy.wasilewski@onet.pl

_______________________________________________8.00-8.4521.03-8.00-8.45
29.Dr Anna Wójtowicz

wojtowicz.anna1@wp.pl

____________________15,00-16.3014.00-14.30____________________26.06– 8.00-8.45
30.Prof. ucz dr Sławomir Woźniak

slawomirwozniak@onet.eu

__________15.30-16.15_____________________________11.00-11.4521.05-17.00-17.45

24.06- 9.00-9.45

31.Dr Urszula Zimińska

u.ziminska@wp.pl

______________________________________13.30-14.15_________20.03-13.30-14.15

 

 

Call Now ButtonZadzwoń
Беларуская мова简体中文EnglishLietuvių kalbaPolskiРусскийSlovenčinaУкраїнська
Zmień wielkość czcionki
Włącz kontrast