Galeria obrazów – wystawa „Pierwszy raz razem”

Związek Polskich Artystów Malarzy i Grafików (ZPAMiG) powołano w 1984 roku. Od tego momentu organizujemy ekspozycje zbiorowe w różnych przestrzeniach wystawienniczych, zarówno w Warszawie, jak i poza nią.

W 2012 roku Warszawska Szkoła Zarządzania – Szkoła Wyższa udostępniła Związkowi Polskich Artystów Malarzy i Grafików swoją przestrzeń wystawienniczą. Prezentujemy w niej na ekspozycjach indywidualnych i zbiorowych dokonania autorów zrzeszonych w ZPAMiG-u – malarstwo, grafikę, rysunek.

W WSZ-SW na wystawie Pierwszy raz razem przedstawiamy dwadzieścia osiem prac dziewięciu malarek przyjętych do Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików w czerwcu 2022 roku. Spotkamy tu prace o różnorodnej narracji, w różnorodnej konwencji, od realistycznej do abstrakcji, wykonane w technice oleju, akrylu czy technice mieszanej. Każdy artysta tworzy własny świat. Zapraszamy więc do bliższego poznania dziewięciu kreatywnych wypowiedzi artystycznych nowych członkiń Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików.

Autorki prac:

Maria Baster-Grząślewicz, Elżbieta Bogusławska, Irena Filipowicz, Barbara Golimowska, Justyna Harris, Maja Kierzkowska, Janina Olczak, Klaudia Osytek, Katarzyna Poszwińska.

 

Gratulujemy i życzymy Paniom dalszych sukcesów, weny twórczej i satysfakcji z wykonywanej pracy

                                                                                  Zarząd ZPAMiG-u

 

 

plakat PIERWSZY RAZ RAZEM

Zadzwoń