XVI Kongres Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych

Pod Patronatem Marszałka Senatu RP prof. T. Grodzkiego odbył  się w dniach 15-17 maja 2023 roku w Ryni XVI Kongres Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych w którym uczestniczyli między innymi:

• dr hab. inż. Celina M. Olszak Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach,
  • dr hab. inż. Marta Kosior-Kazberuk Rektor Politechniki Białostockiej w Białymstoku,
  • dr hab. Mirosław Minkina Rektor Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach,
  • dr Krzysztof Gawkowski Poseł – Komisja Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii (CNT),
  • Minister Adam Abramowicz Rzecznik MPŚ
  • dr hab. n. med. Jarosław Pinkas Dyrektor Szkoły Zdrowia Publicznego – Dziekan,
  • dr hab. n. med. Andrzej M. Fal Kierownik Kliniki Alergologii, Chorób Płuc i Chorób Wewnętrznych CSK MSWiA w Warszawie.

Warszawską Szkołę Zarządzania – Szkołę Wyższą reprezentowali Prezydent dr inż. Waldemar Gajda prof. WSZ-SW i Dziekan Wydziału Zarządzania dr Barbara Lubas  prof. WSZ-SW.

Kongres według jego organizatorów jest najważniejszym i najbardziej prestiżowym przedsięwzięciem edukacyjnym w Polsce odbywającym się od 2005 roku, mającym istotne znaczenie i wpływ na stan bezpieczeństwa państwa, firm, instytucji i obywateli. Kongres zapewnił możliwość spotkania z wieloma wybitnymi gośćmi i ekspertami z zakresu ochrony informacji niejawnych, biznesowych i danych osobowych, a także okazją do dyskusji, bezpośredniej wymiany doświadczeń, kuluarowych spotkań, przekazania uwag i wyjaśnienia wątpliwości dotyczących organizacji i funkcjonowania biznesu i jego ochrony.

IMG