Konferencje naukowe w 2017 r.

studia magisterskie zarzadzanie warszawa

Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Partycypacja Pracowników w Zarządzaniu i Własności. Zasady, Praktyka, Trudności o Rozwój”

W dniu 25 listopada 2017 r. w Warszawskiej Szkole Zarządzania-Szkole Wyższej odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa „PARTYCYPACJA PRACOWNIKÓW W ZARZĄDZANIU I WŁASNOŚCI. ZASADY, PRAKTYKA, TRUDNOŚCI I ROZWÓJ” pod Honorowym Patronatem posła dr. Bogdana Rzońcy – przewodniczącego Sejmowej Komisji Infrastruktury.czytaj więcej

Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Modern Aspects of Management” w Odessie

22 czerwca 2017 roku w Odessie na Ukrainie odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Współczesne Aspekty Zarządzania („Modern Aspects of Management”) zorganizowana przez Warszawską Szkołę Zarządzania – Szkołę Wyższą. W konferencji wzięli udział pracownicy naukowi z Polski, Ukrainy, Czech i Słowacji.

KONFERENCJA NAUKOWA W 2017R. W KTÓREJ WSZ-SW BYŁA WSPÓŁORGANIZATOREM

Udział zaplecza badawczo-rozwojowego przemysłu obronnego w rozwoju i modernizacji uzbrojenia – Kielce 2017
SEMINARIA ZORGANIZOWANE PRZEZ WSZ-SW W 2017r.

1. Seminarium „Metody i techniki skutecznej edukacji (jak się uczyć, żeby się nauczyć i jak uczyć, żeby nauczyć)”.
  2. Seminarium „Cywilizacyjne struktury współczesnego świata”.
  3. Seminarium „Kompetencje autokreacyjne dorosłych wobec wyzwań kulturowo – cywilizacyjnych XXI wieku”.
  4. Seminarium „Dlaczego świat dąży do katastrofy”.
  5. Panel „Rocznica L. Zamenhofa – Światowa Konferencja Esperantystów – Warszawa 2017”.
  6. Seminarium „Zarządzanie wiedzą – wprowadzenie do teorii i praktyki zastosowań”
  7. Seminarium „Prakseologia – nauka i praktyka sprawnego działania”.
  8. Seminarium „Cykl działania zorganizowanego w praktyce zarządzania”.
  9. Seminarium „Prekusony naukowej organizacji oraz dokonania prof. K. Adamieckiego w tym historia TNOiK”.
  10. Pracownia Zrównoważonego Rozwoju WSZ-SW kierunek Kreatywność i Strategia Rozwoju”.
  11. Seminarium naukowe poświęcone zagadnieniom zarządzania wiedzą.