Jak co roku WSZ-SW została zaproszona na uroczysty jubileusz z okazji Święta Uniwersytetu w Siedlcach, który odbył się 21 maja. Uczelnię reprezentował Prezydent Warszawskiej Szkoły Zarządzania – Szkoły Wyższej. Podczas uroczystego posiedzenia Senatu, które uświetnił występ Orkiestry Wojskowej, wręczono promocje habilitacyjne i doktorskie oraz medale „Za zasługi dla siedleckiej uczelni”. Obecność prof. ucz. dr. inż. Waldemara Gajdy dr.h.c. wśród znamienitych gości ze świata nauki, samorządu i biznesu była doskonałą okazją do zacieśnienia akademickiej współpracy. Całej społeczności Uniwersytetu w Siedlcach składamy najserdeczniejsze gratulacje!





