Gala z okazji Dnia Nauki Polskiej

Warszawska Szkoła Zarządzania – Szkoła Wyższa była zaproszona na uroczystą galę z okazji Dnia Nauki Polskiej, która odbyła się w dniu 18 lutego 2024 r. w auli Politechniki Warszawskiej. Uczelnię reprezentował Prezydent dr inż. Waldemar Gajda prof. WSZ-SW. Podczas uroczystości minister nauki Dariusz Wieczorek wręczył nagrody najbardziej wyróżniającym się przedstawicielom środowiska naukowego i akademickiego. Laureaci zostali uhonorowani za zasługi w pięciu kategoriach: za znaczące osiągnięcia w zakresie działalności naukowej, dydaktycznej, wdrożeniowej, organizacyjnej oraz całokształt dorobku. W uroczystości uczestniczyli także wiceministrowie: Maria Mrówczyńska, Maciej Gdula i Andrzej Szeptycki oraz dyrektor generalna Diana Matusik.