Studia Podyplomowe

Wycena Nieruchomości

Studia realizowane we współpracy z SEDPOL

Warszawska Szkoła Zarządzania – Szkoła Wyższa wraz z Instytutem Edukacji Europejskiej Korporacji „SEDPOL” prowadzi nabór na Studia podyplomowe Wycena Nieruchomości

Uczestnicy studiów podyplomowych to osoby z wyższym wykształceniem (licencjackim, inżynierskim, magisterskim), które chcą w przyszłości profesjonalnie wykonywać zawód rzeczoznawcy majątkowego. Studia realizowane są w wymiarze 290 godzin obejmujących minimum programowe  zawarte w  Rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 19 kwietnia 2023 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie minimalnych wymogów programowych dla studiów podyplomowych w zakresie wyceny nieruchomości. Przedmiotowe studia podyplomowe stanowią etap przygotowania teoretycznego niezbędnego do zdobywania uprawnień zawodowych rzeczoznawcy majątkowego, kolejnym etapem są praktyki zawodowe. Studia pozwalają na zdobycie wszechstronnej wiedzy z zakresu wyceny nieruchomości różnymi metodami i podejściami oraz z zakresu regulacji prawnych, podstaw budownictwa, gospodarki nieruchomościami.

Słuchacze uzyskują wiedzę o najnowszych tendencjach na rynku nieruchomości.
Absolwenci studiów zostają teoretycznie przygotowani do wyceny każdego rodzaju nieruchomości zgodnie ze standardami obowiązującymi rzeczoznawców majątkowych.
Prowadzącymi zajęcia są wykładowcy wyższych uczelni oraz osoby o wysokich, udokumentowanych kwalifikacjach, rzeczoznawcy majątkowi – specjaliści oraz praktycy.
Studia podyplomowe realizowane są we współpracy z Warszawską Szkołę Zarządzania – Szkołą Wyższą

Program studiów

Studia realizowane są w wymiarze 290 godzin obejmujących minimum programowe  zawarte w  Rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 19 kwietnia 2023 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie minimalnych wymogów programowych dla studiów podyplomowych w zakresie wyceny nieruchomości. Do 40% zajęć realizowanych jest w formie e-learningu.

Zalety e-learningu

• oszczędność czasu szkolenia realizowane są w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu i okresie, jedyne czego Państwo potrzebują to dostęp do łącza internetowego
  • oszczędność pieniędzybrak dodatkowych kosztów wynikających z dojazdów, noclegów i wyżywienia
  • dostęp do materiałów szkoleniowych mają Państwo nieograniczony dostep do materiałów szkoleniowyc co umożliwia lepsze ich zrozumienie i przyswojenie.

– dowód opłaty administracyjnej

– ksero dyplomu

Dodatkowo:

– zdjęcie (format dyplomowy)

formularz
zgłoszeniowy

zgłoszeniowa

klauzula
informacyjna

zgoda na przetwarzanie
danych osobowych

Nr konta: 81 1020 1127 0000 1602 0008 3709 z dopiskiem opłata na SPWN/G-1/16

Terminy, koszty, realizacja i zakończenie studiów

• Zajęcia online prowadzone w czasie rzeczywistym na platformie Microsoft teams w sesjach sobotnio-niedzielnych raz w miesiącu, co umożliwia bezpośredni kontakt z wykładowcą, zadawanie pytań itp.
  • do 40% zajęć realizowanych jest w formie e-learningu (co znacznie obniża koszty dojazdu oraz pozawala zaoszczędzić Państwa czas)
  • studia kończą się egzaminem wewnętrznym i pracą dyplomową

Bieżąca edycja studiów: 17 luty 2024r – 31 listopad 2024r (nabór trwa)

• Całkowity koszt studiów, za oba semestry wynosi 4100 zł (w tym 1000 zł wpisowe)

Następna edycja –  21 wrzesień 2024r – 29 czerwiec 2025r

• Całkowity koszt studiów, za oba semestry wynosi 4900 zł (w tym 1400 zł wpisowe)
  • Zakończenie bieżącej edycji studiów - listopad 2024 r.
  • Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
  • Całkowity koszt studiów, za oba semestry wynosi 4100 zł (w tym 100 zł wpisowe)

W ramach opłaty materiały szkoleniowe.

Po zakończeniu studiów podyplomowych gwarancja przyjęcia na praktyki zawodowe z wyceny nieruchomości.

praktyki studenckie warszawa

Informacje i zapisy:

INSTYTUT EDUKACJI EUROPEJSKIEJ Korporacji SEDPOL Sp. z o.o.
ul. Czapelska 38, 04-081 Warszawa,
Opiekun grupy: dr. Joanna Burkacka-Jurgiel
tel.  0(22) 33-17-622 , fax: 0(22) 33-17-629

Wyślij do nas swoje pytanie