Harmonogram konzultácií pre výskumných pracovníkov WSZ-SW
Letný semester 2022/2023
LP | Meno a priezvisko lektora | Utorok | streda | Štvrtok | piatok | Sobota | nedeľa |
1. | doktor Ireneusz Badowski | 14.00-14.45 | ________ | _______ | ______ | 13.00-13.45 | _______ |
2. | Dr. Małgorzata Borowik | 9.00-10.15 | 15.15-16.00 | _______ | ______ | 17.00-18.30 | _______ |
3. |
Dr. Wojciech Białek |
_________ | __________ | 15.15-16.00 | 14.00-15.15 | __________ | _______ |
4. |
Dr. Eng. John Berny |
_________ | 10.00-10.45 | ________ | ________ | 17.00-17.45 | _______ |
5. | Dr. Anna Wójtowicz | _________ | __________ | ________ | 14.00 - 14.45 | __________ | _______ |
6. | Dr. Eng. Wieslaw Blazejczyk | 9.00-9.45 | __________ | ________ | ___________ | __________ | 9.00-9.45 |
7. | Magdaléna Czub, Ing | 8.00-8.45 | __________ | ________ | ___________ | 8.00-8.45 | ________ |
8. | dr hab. Michał Ćwiąkała, Ing | _________ | __________ | 11.15-12.00 | 14.00-14.45 | ________ | ________ |
9. | Dr. Eng. Waldemar Gajda prof. | _________ | 10.00-10.45 | __________ | 14.00-14.45 | ________ | 12.00 - 12.45 |
10. | doktor Jaroslaw Chmielewski | _________ | _________ | __________ | 14.30-14.45 | 11.50-14.05 | ________ |
11. | doktorka Monika Gromadzka | _________ | _________ | __________ | 16.00-16.45 | 13.00-13.45 | ________ |
12. | Dr. Eng. Dariusz Klosowski | _________ | 8.00-8.45 | __________ | __________ | 8.00-8.45 | 10.00 - 10.45 |
13. | Marcin Kramek, Ing | __________ | __________ | 15.00-15.45 | _________ | 13.00-13.45 | ________ |
14. | doktorka Barbara Kulpinska | 13.45-14.30 | _________ | 11.00-12.30 | _________ | _________ | ________ |
15. | Dr. Ing. Karol Lewandowski | __________ | _________ | _________ | _________ | 13.30-14.15 | ________ |
16. | Dr Barbara Lubas Prof. | __________ | 9.00-9.45 | _________ | _________ | 8.00-8.45 | ________ |
17. | Dr Edyta Lyszkowska | __________ | __________ | _________ | _________ | 13.00-14.30 | ________ |
18. | Agnieszka Maciąg | 15.00-16.00 | __________ | _________ | _________ | 10.00-10.45 | ________ |
19. | Marek Dukaczewski, MA | __________ | __________ | _________ | 14.00-15.15 | 13.30-14.15 | ________ |
20. | Dr Piotr Olszewski | __________ | __________ | _________ | 14.00-15.15 | 17.00-18.30 | ________ |
21. | Dr Kinga Podleśna | __________ | __________ | _________ | _________ | 13.00-13.45 | 10.00-10.45 |
22. | Witold Roman, MA | __________ | __________ | _________ | 14.30-15.15 | _________ | _________ |
23. | Ph.D. Iwona Przychocka | 9.00-10.30 | __________
|
13.00-14.30 | 13.00-14.30 | _________ | _________ |
24. | Dr. Stanisława Sobolewska | 9.00-10.45 | 9.00-10.45 | _________ | __________ | 16.00-17.30 | _________ |
25. | Prednášal prof. dr hab. Pavol Soroka | 8.00-8.45 | _________ | __________ | 15.00-15.30 | __________ | |
26. |
Krzysztof Szewczak, PhD. |
__________ | 9.00 - 9.45 | _________ | _________ | 9.00 - 9.45 | _________ |
27. | Dariusz Terendij, MA | __________ | __________ | _________ | 14.30-15.15 | 8.00-8.30 | |
28. | Jerzy Wasilewski, MA | __________ | __________ | _________ | _________ | 8.30-9.15 | |
29. | Slawomir Woźniak, PhD. | __________ | 15.30-16.15 | __________ | __________ | _________ | 11.00-11.45 |