WSZ-SW współorganizatorem finału Konkursu Młody Ekonomista

Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa była współorganizatorem finału VIII edycji Konkursu Młody Ekonomista (KME) organizowanego przez TEP. Tematem tej edycji konkursu była gospodarka współdzielenia (sharing economy). Kapituła Konkursu oceniała prace, które starały się odpowiedzieć na pytanie, czy gospodarka współdzielenia to impuls do radykalnej zmiany systemu gospodarczego czy jedynie nowy model biznesowy?

Laureatami VIII edycji KME zostali: Mykola Polishchuk z Collegium Civitas, któremu Kapituła przyznała drugie miejsce za pracę: „Platformy internetowe – uproszczenia dla wszystkich” oraz zespół z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w składzie – Mikołaj Blechert, Krzysztof Napierała i Mateusz Szymański, któremu przyznano wyróżnienie.