WSZ-SW była gościem na Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu 2017.

W trakcie Gali, której gościem była Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa jury konkursu Lider Polskiego Biznesu Złotymi Statuetkami uhonorowało 11 firm i ich prezesów, do nagrody nominowane były 23 przedsiębiorstwa. Diamenty do Złotych Statuetek otrzymali laureaci z lat poprzednich, którzy utrzymali bądź wzmocnili pozycje swoich firm na rynku. Kanclerz Loży Gdańskiej Maciej Dobrzyniecki został nagrodzony Diamentem do Złotej Statuetki BCC za 20-letnią realizację misji BCC w regionie gdańskim. Nagrody dla najlepszych wręczali m.in. sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Jerzy Kwieciński i poseł do Parlamentu Europejskiego Janusz Lewandowski (listy nagrodzonych w załącznikach poniżej). Uroczystość prowadzili Serafina Ogończyk-Mąkowska i Grzegorz Miśtal. Z koncertem galowym Tribute to Sinatra wystąpił Mateusz Krautwurst.