Władze WSZ-SW zaproszone przez Prezydenta RP na obchody Święta Niepodległości.

Dziekan Warszawskiej Szkoły Zarządzania - Szkoły Wyższej prof. nadzw. dr hab. Paweł Soroka został zaproszony przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę do wzięcia udziału w uroczystościach z okazji Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 1918 r. Dziekan naszej Uczelni uczestniczył wśród zaproszonych gości w Uroczystej Odprawie Wart przy Grobie Nieznanego Żołnierza na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz w późniejszym spotkaniu z Prezydentem RP w Zamku Królewskim.

Natomiast Prezydent Warszawskiej Szkoły Zarządzania - Szkoły Wyższej dr inż. Waldemar Gajda w dniu 9 listopada 2018 r.  uczestniczył w Mitingu Patriotycznym między innymi z prof. Michałem Kleiberem, Otylią Jędrzejczak, Leszkiem Żukowskim – Prezesem Zarządu Głównego Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, Zbigniewem Galperynem – Wiceprezesem Związku Powstańców Warszawskich.

Pracownicy jak i studenci WSZ-SW uczcili 100 - lecie Wolności biorąc udział w 30 Biegu Niepodległości zorganizowanym w dniu 11 listopada 2018 r. w Warszawie.