Władze WSZ-SW na Gali w Pałacu Prezydenckim z okazji wręczenia Nagród Prezydenta RP „Dla Dobra Wspólnego” oraz na zakończeniu natowskich ćwiczeń ANAKONDA-18

Dziekan Warszawskiej Szkoły Zarządzania - Szkoły Wyższej prof. nadzw. dr hab. Paweł Soroka na  zaproszenie Prezydenta RP Andrzeja Dudy wziął udział w dniu 20 listopada br. w uroczystej Gali w sali kolumnowej Pałacu Prezydenckiego. Gala odbyła się z okazji wręczenia - w ramach III edycji - Nagród Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej  „Dla Dobra Wspólnego”.

W dniu 6 grudnia 2018 r. Dziekan WSZ-SW prof. nadzw. dr hab. Paweł Soroka wziął  udział wspólnie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Ministerem Obrony Narodowej Mariuszem Błaszczakiem w zakończeniu ćwiczeń "Anakonda-18". Na zdjęciach Dziekan WSZ-SW prof. Paweł Soroka po prawej u góry na trybunie  poniżej Prezydent RP Andrzej Duda i minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak. Powyżej dowódcy wojskowi z 23 państw NATO, a z lewej najwyżsi polscy dowódcy wojskowi uczestniczący w tych manewrach.