Wizyta przedstawiciela Uniwersytetu Maryland w WSZ-SW.

W dniu 4 stycznia 2019 r. w WSZ-SW przebywał prof. M. Skibniewski z Uniwersytetu Maryland w USA. Prof. Skibniewski jest profesorem inżynierii systemów zarządzania w budownictwie. W przeszłości był prorektorem Uniwersytetu Purdue, kierownikiem katedry organizacji i zarządzania na Uniwersytecie Maryland. rektorem politechniki (Dean of the College of Engineering) na Uniwersytecie Khalifa w Abu Zabi. Obecnie jest profesorem w Centrum Zarządzania Projektami Wydz. Inżynierii Lądowej i Środowiskowej Uniwersytetu Maryland Jest również profesorem tytularnym w Polsce i współpracownikiem Instytutu Informatyki Teoretycznej i Stosowanej Polskiej Akademii Nauk.

W trakcie pobytu prof. Skibniewski odbył krótkie spotkania z poszczególnymi rocznikami studiów licencjackich i magisterskich. Pobyt prof. Skibniewskiego wykorzystano do wymiany poglądów na temat współczesnych trendów w szkolnictwie wyższym, wyzwań i oczekiwań rynku w stosunku do absolwentów kierunku zarządzanie zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i w Polsce.