Wizyta delegacji z Chin

W dniu 12 czerwca 2017r. w Warszawskiej Szkole Zarządzania - Szkole Wyższej gościła delegacja z Xianyang Normal University z Chin pod przewodnictwem Prezydenta tej Uczelni Pana Profesora Fang Ming. Xiannyang Normal University kształci ponad 15 000 studentów na 56 kierunkach.

Wizyta zaowocowała podpisaniem porozumienia o współpracy naukowo-badawczej i dydaktycznej, włącznie z wymianą kadry naukowej oraz grup studenckich.

Skład delegacji chińskiej:

Professor Doctor Fang Ming - President

Professor Wei Lin - Dean of School of Politics and Sociology

Professor Zhang Yongliang - Dean of Yu Youren Calligraphy Department

Wang Shenghui - Dean of International Education / Director of Office of International Exchange and Cooperation

Professor Ji Jianfeng - Director of Teaching Affairs Office / Director of Admission Office

Professor Zhang Jun Cai - Director of Department of Teaching Facility and Laboratory