Udział w posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Programu POLSKA 3.0

Prezydent Warszawskiej Szkoły Zarządzania-Szkoły Wyższej dr inż. Waldemar Gajda i Dziekan WSZ-SW prof. nadzw. dr hab. Paweł Soroka w dniu  25 kwietnia 2019 roku uczestniczyli jako eksperci w drugim spotkaniu Parlamentarnego Zespołu ds. Programu Polska 3.0. Było one  poświęcone projektowi  multimodalnego Centrum Logistycznego Gorzyczki-Wierzniowice (TILC) w kontekście projektu Trójmorza i stworzenia polskiej Doliny Krzemowej. Projektowane  Centrum Logistyczne TILC, będące częścią programu Polska 3.0, którego współautorką jest nasza absolwentka mgr Angelika Jarosławska, to jedyne miejsce w Europie, w którym krzyżują się wszystkie zasadnicze korytarze transportowe w ramach tzw. VI Multimodalnego Korytarza Północ – Południe.

Fot.1- Prowadzący posiedzenie  Poseł Jacek Wilk -przewodniczący Zespołu Parlamentarnego i Angelika Jarosławska

Fot.2 - Uczestnicy posiedzenia Parlamentarnego Zespołu ds. Programu Polska 3.0. Z prawej dr inż. Waldemar Gajda i prof. nadzw. dr hab.Paweł Soroka