20.06.2018 r. w Warszawskiej Szkole Zarządzania – Szkole Wyższej odbyło się spotkanie mistrzów K-1 – studentów I roku z Rektorem.

W spotkaniu wzięli udział:

Arkadiusz Wrzosek - polski kickbokser, mistrz organizacji Fight Exclusive Night (FEN) w wadze +95kg, amatorski mistrz świata K-1 Global, aktualny mistrz Europy i mistrz Polski Muay Thai. Zdobywał także tytuły mistrza Polski Wushu i medale mistrzostw Polski w tajskim boksie. W 2015 roku był pretendentem do pasa zawodowego mistrza Europy WKU. W pamięci wszystkich kibiców zapadł szczególnie jego pojedynek z marca 2017 roku, kiedy to w warszawskim Torwarze po znakomitym widowisku pokonał Artura Bizewskiego podczas FEN 16. Potem błyszczał podczas 19 edycji, gdy pokonał przez nokaut Nikolaja Falina i został pierwszym mistrzem w K-1 w kategorii ciężkiej. W Warszawie podczas gali FEN20 obronił pas federacji walcząc z Arturem Bizewskim. Jest zawodnikiem warszawskiej Copacabany i trenuje również w Uniq Fight Club z braćmi Paczuskimi oraz trenerem boksu Rafałem Pawłowskim.

Mateusz Łazowski- zawodnik wagi ciężkiej walczący w formule K1. Ten 30-latek ma za sobą 2 zawodowe pojedynki, oba wygrane. Zanim zdecydował się na kickboxing trochę boksował, odnosił sukcesy w Muay Thai, a nawet próbował swoich sił w MMA. Był mistrzem Polski w Muay Thai, a amatorskie walki w MMA zawsze kończył z ręką podniesioną do góry. Jednak to kickboksing przypadł mu do gustu najbardziej, zaledwie rok temu zadebiutował i już w pierwszej rundzie znokautował swojego przeciwnika, drugą walk wygrał na punkty.

Kamil Paczuski- Prezes klubu Uniq Fight Club, trener i manager. W przeszłości zawodnik i sędzia piłki nożnej. Od 2013 pełni funkcję trenera i menadżera Radka Paczuskiego – kategoria wagowa – 81kg. To pod jego opieką Radek odniósł swoje największe sukcesy na ringu zawodowym i amatorskim, m.in.: Brązowy medal Pucharu Świata Muay Thai IFMA 2015, Srebrny medal Mistrzostw Europy Muay Thai IFMA 2014, Złoty medal Mistrzostw Polski Muay Thai 2015, Złoty medal Mistrzostw Polski w kickboxingu w formule Low Kick. Inicjator projektu Boks Amatorski dla Wszystkich. Współpracował z: King of Kings, MFC oraz DSF Kickboxing Challenge. Specjalizacja: boks, kickboxing, K-1.